Gdynia

Gdynia noclegi to miasto położone w północnej Polsce, w województwie pomorskim na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim.   Dziś Gdynia liczy sobie ćwierć miliona mieszkańców i trudno znaleźć takiego człowieka, który nie byłby dumny, że mieszka właśnie w Gdynia apartamenty. 

Gdynia od wielu lat słynie z projektów rozpoznawalnych w całej Europie, takich jak między innymi słynny Open’er Festiwal, na którym bywają najlepsi artyści muzyczni z całego świata. W Gdyni nie znajdziemy może wiekowych zabytków, jednak dziś to piękne i tętniące życiem miasto. Gdynia słynie przede wszystkim z Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Podczas festiwalu filmy prezentowane są w Teatrze Muzycznym. Graniczy z powiatami ziemskimi: kartuskim, puckim, wejherowskim i powiatami grodzkimi: Gdańsk oraz Sopot. Przez miasto płyną małe rzeki: Kacza oraz Chylonka.  

Gdynia prawa miejskie otrzymała w 1926 r. Najpopularniejszą trasą jest Bulwar Nadmorski. Szlak liczy ok. 2 km, przechodzi wzdłuż morza u podnóża Kamiennej Góry, tuż przed Orłowem ujrzymy przepiękny zarys Klifu Orłowskiego. Mimo że  noclegi Gdynia jest miastem młodym to można trafić tu na bardzo stare zabytki. Noclegi Gdynia wraz z Sopotem i Gdańskiem stanowią Trójmiasto. Tu sporo dzieje się przez cały rok, odbywają się liczne imprezy, zawody sportowe dla dzieci i dorosłych itd. Dzięki dobrze zorganizowanej komunikacji między Gdańskiem i Sopotem łatwo i szybko można udać się na wycieczkę. Ponadto dobrze rozbudowano ścieżki rowerowe, z których chętnie korzystają miłośnicy rowerów. Kto wybierze noclegi w Gdyni znajdzie także piękne piaszczyste plaże, z dobrze zorganizowanym zaplecze gastronomicznym. Bezpieczeństwa na plaży i w wodzie zapewniają ratownicy wopr. Przez miasto płyną małe rzeki: Kacza oraz Chylonka.  Gdynia kwatery prywatne, pensjonaty zaprasza na wypoczynek i poleca noclegi w apartamenty Gdynia.